Rzymskokatolicka Parafia Garnizonowa św. Jerzego, 81-704 Sopot, ul. Kościuszki 1
 


Serwis wykorzystuje do swojego działania mechanizm plików cookies. Ustawienia plików cookies można definiować w używanej przeglądarce.


Ogłoszenia duszpasterskie

III NIEDZIELA ZWYKŁA  22.01.2017

1. Niedzielna liturgia Słowa przypomina, o tym, że tak jak apostołów i nas powołuje Jezus do świętości i zbawienia. Postarajmy się aby poprzez sumienne wypełnianie naszego życiowego powołania i codzienne świadectwo wiary na świętość zasługiwać.

2. Od środy trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.                    O jedność wśród swoich uczniów i wyznawców modlił się Pan Jezus przed swoją męką i śmiercią. Potrzeba nieustannej modlitwy o jedność, gdyż podziały wśród chrześcijan to rana, która boli i osłabia świadectwo naszej wiary.

3. Zwracamy się z prośbą, aby zamawiać z wyprzedzeniem terminy intencji mszalnych związane z naszymi rodzinnymi, osobistymi jubileuszami, rocznicami itp., z tego tytułu, że często w dniu ważnych rocznic , jubileuszy intencje są już zajęte i nie ma możliwości by taka Mszę Św. odprawić.

4. Zapraszamy codziennie o godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia w środę na nowennę do M.B. Częstochowskiej a w piątek na nowennę do Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwa rozpoczynają się o godz. 17.30.

5. Sakr. pojednania - (spowiedź) codziennie 15 minut przed każda Mszą Św. i  przed nabożeństwami.

6. W dniach od 26 – 31 marca 2017 r. organizujemy wycieczkę szlakiem historii Państwa Polskiego. Litwa środkowa, Wileński Kraj, Białoruś, w programie zwiedzanie m/ inn. ( Druskienniki, Wilno, Lida, Grodno, Mińsk, Nowogródek, Świteź, Brześć ). Szczegółowy program wyjazdu w gablocie. Zapisy w biurze parafialnym i u ks. Andrzeja.

 

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia w przedsionku kościoła nowy nr  tygodnika: „ Gość Niedzielny″ i tygodnika: „ Niedziela″.

8. Trwają ferie zimowe. Dzieciom, młodzieży i wszystkim wypoczywającym, życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.Rzymskokatolicka
Parafia Garnizonowa
św. Jerzego w Sopocie
ul. Tadeusza Kościuszki 1
81-704 Sopot
tel/fax: 058 551 05 48
email: sjerzys[małpa]diecezja.gda.pl
jerzysopot[małpa]tlen.pl

Kontakt - Kancelariastat.4u.pl HTML CSS JavaScript PHP Flash DOC PDF SmartMenus KYLOS 7 3 1 5 9 7 Statystyka odwiedzin

(C) Rzymskokatolicka Parafia Garnizonowa św. Jerzego, Sopot 2006-2017 :: DHTML menu by SmartMenus :: Hosting by Kylos Data Center
Strona istnieje od: 23.04.2006, 19.27 :: Ostatnia aktualizacja: 22.01.2017, 08.53 :: Online: 2 (max 48) :: Wygenerowano w: 0,057 sek.